دوره حرفه‌ای کوچینگ مطالعه

 1 میلیون و 600 هزار تومان   890 هزار تومان

| معرفی دوره

ــ چرا دوره حرفه‌ای کوچینگ مطالعه ؟

مطالعه و درس خواندن برای بیشتر ما کاری خسته کننده است. برای همین هم معمولا با وجود صرف زمان زیاد برای مطالعه، نمی‌توانیم یادگیری مناسبی از چیزهایی که مطالعه‌ کرده‌ایم داشته باشیم. ریشه این مشکل در عدم آشنایی ما با نحوه صحیح مطالعه است. دوره حرفه‌ای کوچینگ مطالعه با آموزش مهارت‌های پنجگانه به شما کمک می‌کند تا علاوه بر لذت بردن از مطالعه، بتوانید یادگیری خود را به حداکثر برسانید. (مهارت های پنجگانه چیست؟)

| مباحث دوره

ــ مهارت‌های پنجگانه کوچینگ مطالعه ــ

1- تندخوانی

با یادگیری این مهارت می‌توانید بدون کاهش درک مطلب تا 4 برابر سریع‌تر مطالعه کنید! این یعنی 5 برابر بیشتر از قبل درس و کتاب بخوانید و شانس خود را برای قبولی در امتحانات و آزمون‌های مهم به همین میزان افزایش دهید.

2- افزایش تمرکز

با تکنیک‌هایی که در این بخش یاد می‌گیرید برای همیشه از شر مشکل حواس‌پرتی هنگام مطالعه خلاص خواهید شد و می‌توانید با نهایت تمرکز مطالب را مطالعه و به ذهن بسپارید. افزایش تمرکز یعنی رسیدن به نهایت بازدهی در مطالعه.

3- تقویت حافظه

مهم‌تر از درس خواندن، یادگیری و به خاطر سپردن مطالب درسی است. در این بخش شما یاد می‌گیرید چگونه هر مطلبی را با هر درجه سختی به راحتی به خاطر بسپارید و هنگام نیاز آن‌را به یاد بیاورید.

1- نقشه‌کشی ذهنی

خانم‌ها و آقایان، این شما و این مدرن‌ترین ابزار یادداشت برداری! به کمک نقشه‌کشی ذهنی مطالب کتاب‌های قطور و سنگین خود را به راحتی در یک یا دو صفحه خلاصه کنید تا مرور آن‌ها برای شما ساده‌تر شود.

5- غلبه بر تنبلی

تا کی می‌خواهید چوب تنبل بودن خود را بخورید؟ 21 راهکار موثری که در این بخش به شما آموزش داده می‌شوند کمک می‌کنند تا بتوانید از نهایت ظرفیت و پتانسیل خود استفاده کنید. چی از این بهتر؟!

| مخاطبین دوره

مثل همه دوره ها این دوره هم پیش نیاز های خاص خود را دارد. برای این که در این دوره موفق تر عمل کنید ، حتما به این موارد توجه فرمایید:

ــ این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

| استاد دوره

سهیل امانی
مدرس مهارت های مطالعه و یادگیری

| دیدگاه مهارت آموزان

| ضمانت دوره

ما به قدری به کیفیت دوره خود اطمینان داریم که تضمین می‌کنیم اگر با شرکت در این دوره و انجام تمرینات آن نتوانستید روش و کیفیت مطالعه خود را بهبود ببخشید، تمام وجه پرداختی توسط شما را بی هیچ عذر و بهانه‌ای به شما بازگردانیم.

| درخواست مشاوره

می توانید با ما تماس بگیرید یا فرم رو برو را پر کنید تا ما با شما در تماس باشیم!

فرصت اندک است!

تنها تا پایان عید نوروز فرصت استفاده از تخفیف را دارید...

دوره حرفه‌ای کوچینگ مطالعه