آموزش و یادگیری، بزرگترین رکن موفقیت است

یکی از دلایلی که معمولاً ما نمی‌توانیم علیرغم تلاش بسیار زیاد در حرفه خود موفقیت دلخواهمان را کسب کنیم این است که مهارت کافی را برای انجام این کار نداریم و یا برای انجام آن به خوبی آموزش ندیده‌ایم. این اتفاق باعث می‌شود که بسیاری از فرصت های شغلی و موقعیت‌هایی که برایمان پیش می‌آید را از دست بدهیم و نتوانیم پیشرفتی داشته باشیم. موفق‌ترین افراد در طول تاریخ همیشه بر این نکته تاکید داشتند که بهترین نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودمان است. اما سرمایه گذاری بر روی خود چگونه قرار است ما را به سود برساند؟

با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی نیاز به یادگیری مهارت‎های جدید بیش از پیش حس می‌شود و شرکت کردن در دوره‌های آموزشی بدون شک یکی از بهترین راه‎ها برای آشنایی و یادگیری مهارت‌های گفته شده است. . برای مثال یادگیری فنون مطالعه می‎تواند به ما کمک کنند که درس‌هایمان را بهتر بخوانیم و نتایج بهتری در مدرسه و دانشگاه بگیریم. بدین ترتیب فرصت های شغلی بهتری هم نصیب ما خواهند شد. همچنین زمانی که شما  شغل بهتری دارید از احترام اجتماعی بیشتری نیز برخوردار خواهید بود برای مثال شخصیت اجتماعی یک پزشک، از بسیاری از افراد اجتماع بالاتر است. اما آیا هر دوره ای می تواند ما را به هدفی که به دنبال آن هستیم برساند؟ قطعا خیر.

چرا هوش برتر ایرانیان

مجموعه هوش برتر ایرانیان کوشیده است که آموزش‌ها و دوره‌هایی را در اختیار شما بگذاریم که جنبه‎های مختلفی از زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهند.در این میان بسیاری از افراد به دلیل تجربه‌ی نه چندان مطلوبی که از شرکت در این دوره‌ها دارند، نسبت به تمام دوره های آموزشی آنلاین مطمئن نیستند. ما در هوش برتر ایرانیان همواره تلاش کرده‌ایم تا با استفاده از بهترین و به روز ترین متد های آموزشی و بهره گیری از آموزش‌های اساتید مطرح جهان دوره‌هایی را طراحی کنیم، که علاوه بر داشتن کیفیت بالا نتایج شگفت انگیزی را نیز از خود برجای بگذارند.

مفتخریم که بگوییم در طول مدت فعالیت هوش برتر ایرانیان حتی یک نفر هم از شرکت در دوره های ما ناراضی نبوده و تمام شرکت کنندگان رضایت  کامل داشته‌اند. موسسه هوش برتر ایرانیان فعالیت رسمی خود را سال ۹۶ آغاز کرد و در طول این سال‌ها با ارائه آموزش های متفاوت در زمینه مهارت های فردی و به خصوص فنون مطالعه توانست نظر عده ی زیادی از افراد تحصیل کرده را به خودش جلب کند.

دوره های آموزشی هوش برتر ایرانیان

دوره های آموزشی این مجموعه غالبا حول محور آموزش مهارت های فردی، روش های صحیح مطالعه و یادگیری مثل تندخوانی، بهبود عملکرد مغز به خصوص در بخش حافظه و تمرکز، و همچنین مهارت‌هایی مثل نقشه کشی ذهنی یا غلبه بر تنبلی طراحی شده‌اند.

استفاده از افراد متخصص در تهیه، تولید و تدریس این مطالب، باعث شده است که کیفیت دوره های این مجموعه در مقایسه با سایر موسسات و مجموعه های آموزشی بالاتر باشد. مهمترین ویژگی که هوش برتر ایرانیان را از سایر موسسات جدا می کند این است که تمامی دوره های ما دارای تمرینات و تکنیک های کاملا کاربردی می باشند.

نقش هوش برتر ایرانیان در بهبود شرایط آموزشی

آشنا نبودن با تکنیک‌ها و مهارت های مطالعه یکی از بزرگترین ظرف های دانش‌آموزان ایرانی می‎باشد. این اتفاق باعث شده بخش عظیمی از قشر تحصیل کرده ما به اصطلاح ملالغتی بار بیایند. این بدان معناست که این افراد تنها سعی می‌کنند که کلمات و عبارات را به حفظ کنند و استفاده کاربردی آنها را بلد نیستند. به بیان دیگر یادگیری در دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی به خوبی اتفاق نمی‌افتد. هدف اصلی ما در هوش برتر ایرانیان این است که برای غلبه بر این مشکلات شما را با جدیدترین و به‌روز‌ترین تکنیک‌ها و روشهای آموزشی دنیا آشنا کنیم.

از آغاز فعالیت این مجموعه تاکنون، همکاران ما در هوش برتر ایرانیان با بررسی دقیق نیازهای مردم و بخصوص قشر دانشگاهی و تحصیل کرده توانسته‌اند که بسیاری از مشکلاتی که در سر راه یادگیری و آموزش این افراد قرار داشته را برطرف کنند. شاهد این ادعا تمام کسانی هستند که در دوره های هوش برتر ایرانیان شرکت کرده‌اند و از آموزش های موجود در آنها بهره برده‌اند. پزشکان، وکلا و مهندسان زیادی در دوره های ما شرکت کرده‌اند و خوشبختانه همه این افراد توانسته‌اند که در امتحانات مهمی مانند آزمون علوم پایه پزشکی یا آزمون وکالت نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کنند.

تولید محتوای مناسب و کاربردی، یکی از دلایل موفقیت هوش برتر ایرانیان

تیم تولید محتوای هوش برتر ایرانیان تشکیل شده از افرادی است که در این زمینه از برترین‌ها به شمار می روند. احسان محلاتی، مدیر تیم تولید محتوای هوش برتر ایرانیان، دانش آموخته رشته ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی و آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد است. او سابقه مدیریت محتوای چندین وبسایت داخلی و خارجی را در کارنامه خود داشته و به زبان انگلیسی کاملا مسلط است.

تجربه و اطلاعات بدست آمده از سال‎ها تدریس و آموزش باعث شده تا احسان محلاتی و تیم تولید محتوای هوش برتر ایرانیان، بتوانند رضایت کامل مخاطبان هوش برتر ایرانیان را چه از لحاظ دوره های تولید شده و چه از لحاظ مقالات آموزشی موجود در سایت بدست آورند.