چرا استاد سهیل امانی

از مهمترین جنبه هایی که باید قبل از شرکت در هر دوره انجام دهیم، آشنا شدن و شناخت پیدا کردن از مدرس آن دوره است. اینگونه راحت تر می توانیم به آن دوره اعتماد کنیم و مطالب م وجود در آن را هم با میل و اشتیاق بیشتری مطالعه خواهیم کرد.

اعتماد به جوانان و دانش روز دنیا همیشه یک حرکت مثبت و سودمند بوده است. سهیل امانی مدیر و موسس مجموعه هوش برتر ایرانیان یکی از همین جوانان است که با استفاده از دانش  روز دنیا توانسته افراد زیادی را با مهارت های فردی به خصوص در حوزه مطالعه آشنا کرده و زندگی آنها را تغییر دهد. اما سهیل امانی کیست؟

سهیل امانی، زندگی شخصی

سهیل امانی متولد  شهر تهران است. او پس از اتمام دوران مدرسه به دانشگاه رفت و در رشته زبان و ادبیات انگلیسی و در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل شد. آثار ادبی سراسر دنیا یکی از مهمترین  منابع الهام بخش او برای راه اندازی و تاسیس موسسه هوش برتر ایرانیان بوده است. او همچنین یک سال است که ازدواج کرده و ساکن  تهران میباشد.

شرکت کردن در بزرگترین و مهمترین دوره های آموزشی باعث شده که او به خوبی با علم روز آشنا باشد و به خوبی بتواند همواره مطالب جدیدی به جامعه بیاموزد. سهیل امانی بشدت به کتابخوانی و مطالعه  اهمیت می دهد. تقریبا روزی نیست کل او مشغول مطالعه کتاب جدید نباشد. کتاب بهترین دوست ماست و بدون شک سهیل امانی این را بهتر از هرکسی میداند.

تصویر سهیل امانی

سهیل امانی و تاسیس هوش برتر ایرانیان

شرکت در دوره های آموزشی و سمینارهای بزرگترین اساتید دنیا، و آموزش دیدن تحت نظر افراد بزرگی نظیر تونی بوزان، سهیل امانی را در عین جوانی، به فردی با دانش و متکی به خود تبدیل کرده است. سهیل امانی توانسته با بهره گیری از آموزش های بزرگترین اساتید جهان، دوره تندخوانی تایفون را پایه گذاری کند که بدون شک و به انتخاب بسیاری از شما عزیزان، بهترین دوره تندخوانی و تقویت حافظه موجود در بازار است. پس از تشکیل تیمی حاذق و حرفه ای، موسسه هوش برتر ایرانیان فعالیت خود را تحت مدیریت و نظارت سهیل امانی شروع کرد.

علاقه زاید الوصف او به مطالعه و کتاب های گوناگون علیرغم زمان کمی که معمولا در اختیار داشت یکی از محرک های سهیل امانی برای ورود به دنیای تندخوانی و مهارت های مطالعه بوده است. حال او آمده است تا در هوش برتر ایرانیان به کمک برخی از بهترین و حرفه ای ترین افراد، تیمی بسازد که فردای روشنی را برای ایران و ایرانی ترسیم کنند.

سهیل امانی در مصاحبه ای در مورد انگیزه خود از تاسیس این موسسه گفت:

زمانی که متوجه ضعف خودم در مهارت های مطالعه و حافظه دیدم، مطمئن شدم که افراد بسیاری نیز مثل من از این مشکلات رنج می برند. همین اتفاق نخستین جرقه ها را در ذهن من ایجاد کرد. من تصمیم گرفتم که علاوه بر زندگی خودم، زندگی سایر افرادی که روزگاری مثل من از سرعت مطالعه خود ناراضی بوده اند را تغییر دهم. با شرکت در دوره های فوق العاده بزرگترین اساتید دنیا و مطالعه صدها جلب کتاب، به این نتیجه رسیدم که تندخوانی نیاز  امروز  و ضرورت فردا ست.

آموزش تندخوانی تصویر دوم

داشتن تیمی حاذق، کلید موفقیت

چیزی که من را به عنوان یک کارآفرین تحت تاثیر قرار می دهد، کیفیت و تعهد کاری افرادی است که در تیم هوش برتر ایرانیان فعالیت دارند. تمامی این افراد و کارشناسان از افراد آموزش دیده هستند که هدفی جز پیشرفت مردم سرزمین مان ایران ندارند.