Sign in

close
Create an Account
هر روز کاری از ساعت 9 الی 17 می‌توانید با ما تماس بگیرید : 28423069-021
خانه » هوش‌برتر پلاس

کارگاه آموزش یادگیری ۱۰۰ درصدی

ویدیوی وبینار یادگیری ۱۰۰ درصدی به همراه مقاله که به کمک آن‌ها می‌توانید میزان یادگیری خود را از مطلبی که مطالعه می‌کنید افزایش دهید.

گفتگوی سهیل امانی با برنت منسوار نویسنده کتاب Black Sheep

سهیل امانی و برنت منسوار به بررسی راهکارهایی می‌پردازند که به ما کمک می‌کنند تا ارزش‌های اصلی خود را در زندگی پیدا کنیم. مکالمات این لایو به زبان انگلیسی بوده است. اما خود سهیل امانی در حین لایو مطالب را برای مخاطبان به فارسی ترجمه می‌کند.

گفت و گوی اینستاگرامی سهیل امانی و رضا آرش‌نیا

هوش‌برتر پلاس گفت و گوی سهیل امانی با رضا آرش نیا در مورد روش‌های یادگیری زبان‌های خارجی ☆☆☆☆☆ ۴٫۴/۵ این …

تفکر نقادانه چیست و چگونه از آن در زندگی خود استفاده کنیم؟

یکی از مهمترین چالش های زندگی ما، تصمیم گیری در مواقع حساس و مهم زندگی است. تصمیمات ما می‌توانند مسیر زندگی ما را به کلی تغییر دهند و ما را به سمت خوشبختی یا شکست سوق دهد. اما چیزی که بیش از همه در زمان تصمیم‌گیری‌ها به کار ما می آید، قدرت تفکر و تعقل ماست.

گفتگوی سهیل امانی با نیر ایال نویسنده معروف آمریکایی

نیر ایال نویسنده کتاب پرفروش “قلاب” و “Indestructible” است. همچنین به عنوان سخنران، استاد دانشگاه استنفورد و سرمایه گذار در حوزه تکنولوژی نیز فعالیت می‌کند. در این گفت‌وگو درمورد چگونگی ساخت عادت هایی برای کنترل تمرکز صحبت می شود.

برنامه ریزی در ۵ گام موثر به کمک روش GTD

روشی که امروز قرار است در مورد آن صحبت کنیم به روش برنامه ریزی GTD مشهور است که توسط دیوید آلن (David Allen) اختراع شده و بسیاری از چهره‌های برجسته دنیا از آن برای بهبود عملکرد خود استفاده کرده‌اند.

Scroll To Top