H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

هوش‌برتر پلاس

گفت و گوی سهیل امانی با رضا آرش نیا
در مورد روش‌های یادگیری زبان‌های خارجی

4.4/5

این گفت و گو بین سهیل امانی و رضا آرش نیا به صورت یک لایو اینستاگرامی در پیج سهیل امانی برگزار شده است. چالش‌ها و فرصت‌های یادگیری زبان‌های خارجی در این لایو بررسی شده اند. 

آشنایی بیشتر با این دو

سهیل امانی موسس مجموعه هوش برتر ایرانیان است که در زمینه آموزش مهارت‌های مطالعه فعالیت دارد. همچنین تجربه شرکت در دوره‌های مختلف اساتید بزرگ خارجی او را به یکی از بهترین اساتید ایران در زمینه آموزش فنون تقویت حافظه و افزایش تمرکز تبدیل کرده است. او دانش آموخته رشته زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خوارزمی تهران است.

رضا آرش نیا نیز مدرس مطرح زبان انگلیسی در سطح کشوری است. او دانش آموخته دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی است. همچنین وی به عنوان پرمخاطب‌ترین اینفلوئنسر اینستاگرامی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در ایران و جهان شناخته می‌شود. 

مباحث مطرح شده در لایو سهیل امانی و رضا آرش نیا

آنها در این لایو اینستاگرامی عواملی را بررسی کردند که بر روی میزان و سرعت یادگیری فرد به خصوص در زمینه زبان انگلیسی تاثیر گذار هستند. 

تجربه تدریس و تحصیلات دانشگاهی مرتبط این دو، باعث شده تا این لایو نکات آموزشی بسیار مفیدی را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار دهد. 

همچنین بیان برخی از تجربیاتی که این دو در کنار هم در زمان همکاری داشتند، می‌تواند برای همه افرادی که به دنبال موفقیت در زمینه فعالیتی خود هستند کمک کند. چرا که حالا هر دوی آن‌ها از اساتید محبوب و مشهور ایران هستند. 

بد نیست بدانید که امانی و آرش نیا پیش در هفته ساعت‌های زیادی را صرف مطالعه می‌کنند. خبر خوب اما این است که چکیده بسیاری از این مطالعات، در بخش‌های مختلف این لایو گفته شده است. پس تماشای آن می‌تواند اطلاعات چندین کتاب را به شما اضافه کند. همچنین در طول لایو کتاب‌های بسیار خوبی هم توسط اساتید معرفی خواهند شد. 

علاوه بر این، نکات جذاب دیگری هم درگفتگوی اینستاگرامی سهیل امانی و رضا آرش نیا وجود دارد. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم آنها را از دست ندهید!

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *