H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

هوش‌برتر پلاس

گفتگوی سهیل امانی با برنت منسوار نويسنده كتاب Black Sheep
در مورد پیدا کردن ارزش‌های زندگی و هدف گذاری

4.4/5

این لایو اینستاگرامی که در پیج سهیل امانی برگزار شده، سهیل امانی و برنت منسوار به بررسی راهکارهایی می‌پردازند که به ما کمک می‌کنند تا ارزش‌های اصلی خود را در زندگی پیدا کنیم. مکالمات این لایو به زبان انگلیسی بوده است. اما خود سهیل امانی در حین لایو مطالب را برای مخاطبان به فارسی ترجمه می‌کند. 

اهمیت پیدا کردن ارزش‌ها و هدف گذاری

زندگی ما تا زمانی که ارزش‌های اصلی آن مشخص نشود بی هدف می‌گذرد. برای یافتن ارزش‌ها ما باید ابتدا اولویت‌های زندگی خود را مشخص کنیم. سپس پیدا کردن ارزش‌ها و به همان منوال تعیین اهداف برای ما ساده‌تر خواهد بود. در این لایو اینستاگرامی هم استراتژی‌هایی برای پیدا کردن ارزش‌ها در اختیار شما قرار گیرد. همچنین یک چک لیست هم برای پیدا کردن ارزش‌ها به شما هدیه داده شده است.

آشنایی با سهیل امانی و برنت منسوار

سهیل امانی موسس و مدیر مجموعه هوش برتر ایرانیان است. از آنجایی که هوش برتر ایرانیان حالا یک آموزشگاه توسعه فردی است، ما تصمیم گرفتیم تا مخاطبان خود را با روش‌های پیدا کردن ارزش‌ها آشنا کند. برای همین هم ترتیب گفتگویی را با برنت منسوار دادیم. 

برنت منسوار (Brant Menswar) نویسنده سرشناس آمریکایی کتاب “Black Sheep” است. کتاب Black Sheep دستورالعمل جامعی است برای هر کسی که به دنبال پیدا کردن ارزش‌های زندگی خود می‌گردد.  وی همچنین به عنوان محقق در زمینه رهبری نیز فعالیت می‌کند. برنت تاکنون مشاور ارشد شرکت های ناسا، مایکروسافت و اپل نیز بوده است. 

برنت منسوار و سهیل امانی در این گفتگو در مورد نکات مهم و جذاب دیگری نیز صحبت کردند. پس توصیه می‌کنیم حتما آن را مشاهده کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *