H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

پرفروش ترین نویسندگان آمریکایی

مدت زمان مطالعه:

مشخصات:

پرفروش ترین نویسندگان آمریکایی

مشخصات:

Icons8 RSL Colored Part 9

دانلود فایل :

Dusk Part 1

تاریخ:

Icons8 RSL Colored Part 10

مدت زمان مطالعه:

Icons8 RSL Colored Part 11

فهرست مطالب

معرفی جامع بهترین نویسندگان آمریکایی

فهرست مطالب

افراد کتاب‌خوان همیشه به‌دنبال آثار بهترین نویسندگان آمریکایی و دیگر نویسندگان هستند. کتاب‌نویسان باتجربه و معروف معمولا با قلمی که دارند، شما را به دنیای کتاب‌ها می‌برند و همین ویژگی باعث جذابیت کتاب‌های آنها می‌شود.

اما بهترین نویسندگان کدامند؟ گاهی پاسخ‌دادن به این سوال سخت است زیرا افراد زیادی مشغول به کار نویسندگی هستند و کتاب منتشر می‌کنند و انتخاب بهترین آنها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و کمی مشکل است. در ادامه به معرفی برخی از بهترین رمان‌نویسان تاریخ آمریکا می‌پردازیم.

معرفی بهترین نویسندگان آمریکایی

فواید مطالعه رمان

قبل از پرداختن به موضوع اصلی یعنی معرفی بهترین نویسندگان آمریکایی، بهتر است کمی در مورد فواید خواندن رمان برای آن دسته از افرادی که اهل رمان‌خواندن نیستند، صحبت کنیم.

 • تقویت مهارت‌های ارتباطی: از اولین تاثیرات مطالعه، افزایش مهارت‌های ارتباطی است زیرا باعث می‌شود افراد تا با موضوع‌های جدید آشنا شوند و بیشتر از قبل تفکر کنند. همین باعث می‌شود تا افراد در اجتماع، با دیگران بهتر ارتباط بگیرند زیرا می‌‌توانند باتوجه به ویژگی‌های طرف مقابل، یک موضوع برای گفتگو پیدا کنند.

همچنین تقویت مهارت‌های ارتباطی در اثر خواندن کتاب باعث می‌شود تا افراد بتوانند احساسات و باورهای خود را بهتر با دیگران در میان بگذارند که این مورد باعث بالارفتن کیفیت ارتباط‌ها می‌شود.

 • کند‌کردن روند پیری مغز: کتاب‌خواندن باعث فعال نگهداشتن مغز می‌شود. تحقیقات ثابت کرده‌اند که مغز مانند یک ماهیچه است و هرچه بیشتر آن را تمرین دهید، قوی‌تر می‌شود بنابراین، یکی از راه‌های تقویت و فعال نگهداشتن مغز، خواندن کتاب‌های بهترین نویسندگان آمریکایی است که سرعت روند پیری را کاهش می‌دهد.
 • تقویت حافظه: کتاب‌ها و به‌خصوص رمان‌ها معمولا پر از جزئیات هستند که در طول خواندن کتاب، فرد تمام این موارد را در ذهن ثبت می‌کند. به این ترتیب کتاب‌خوانی یک تمرین برای تقویت حافظه است.
 • تقویت مهارت تصویرسازی: یکی از فواید کتاب‌خوانی این است که قدرت تخیل و تصویرسازی فرد را افزایش می‌دهد که این ویژگی برای کودکان بسیار موثر است به‌خصوص وقتی اثری از بهترین نویسندگان آمریکایی را می‌خوانید.
 • تقویت مهارت تجزیه و تحلیل: وقتی اطلاعات بیشتری به ذهن ما وارد می‌شود، قدرت آنالیز مغز ما نیز افزایش می‌یابد. به این ترتیب در زندگی روزمره هرگاه فرد با یک مسئله مواجه می‌شود آن را به سرعت تجزیه کرده و بهترین راه‌حل را پیدا می‌کند.
 • افزایش دانش و اطلاعات: یکی از فواید کتاب‌خواندن که بر هیچ‌کس پوشیده نیست، افزایش اطلاعات است. حتی خواندن یک رمان ساده نیز می‌تواند دانش و آگاهی شما را بالا ببرد که به این ترتیب اطلاعات زیادی در مورد نگرش افراد مختلف و فرهنگ‌های متفاوت به‌دست می‌آوریم.

بیشتر بخوانید: بهترین رمان های جهان


چرا کتاب نمی‌خوانیم؟

باتوجه به فوایدی که برای کتاب‌خوانی بازگو کردیم، باز هم درصد بسیار بالایی از افراد اهل کتاب‌خواندن نیستند اما علت این موضوع چیست؟ یکی از دلایل اصلی این است که افراد برای خواندن مطالب طولانی بسیار بی‌حوصله هستند.

اگر کتاب‌خواندن را یک امر جدی نمی‌دانید احتمالا در این فرایند شکست می‌خورید زیرا یکی دیگر از دلایل اینکه افراد مطالعه نمی‌کنند همین موضوع است. این افراد فکر می‌کنند کتاب‌ها تنها برای آموزش‌دادن هستند و باید چیزی از آنها یادگرفت درصورتی‌که اگر به این محصول فرهنگی، به چشم یک سرگرمی نگاه کنید ارتباط با آن راحت‌تر می‌شود.

به همین دلیل است که بهترین نویسندگان آمریکایی و باتجربه ساختار داستانی برای کتاب‌های خود در نظر می‌گیرند تا خواندن آنها برای خواننده جذاب و سرگرم‌کننده باشد. همچنین یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود از مطالعه فراری باشیم این است که کتاب مورد نظر با علاقه و سلیقه ما سازگار نیست.

برخی افراد نیز کتاب نمی‌خوانند چون فکر می‌کنند همه چیز را می‌دانند و کتاب‌ها برای آنها مفید نیستند اما این موضوع به‌هیچ‌وجه درست نیست زیرا حتی رمان‌ها نیز که خط داستانی دارند نکات مهمی را به شما می‌آموزند.

برخی افراد برای شروع، یک کتاب بسیار حجیم و قطور با موضوع تخصصی انتخاب می‌کنند و پس از مدتی از خواندن آن صرف‌نظر کرده و دیگر به سمت کتاب‌ها نمی‌روند. واضح است که یکی از دلایل مطالعه‌نکردن همین موضوع خواهد بود پس سعی کنید از کتاب‌های ساده و کوتاه شروع کنید.

بهترین نویسندگان آمریکایی

چگونه کتابخوان شویم؟

در جواب این سوال که چگونه کتابخوان شویم؟ می‌توان موارد مختلفی را بازگو کرد. راه‌های زیادی وجود دارند که شما می‌توانید با استفاده از آنها به یک فرد کتاب‌خوان تبدیل شوید که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم.

 • سعی کنید برای شروع از کتاب‌هایی که عمومی‌تر بوده و خط داستانی دارند استفاده کنید. رمان‌های زیادی از بهترین نویسندگان آمریکایی وجود دارند که بسیار جذاب هستند و خواندن آنها خسته‌کننده نیست.
 • یکی از راه‌های دیگر این است که یک زمان مشخص برای کتاب‌خوانی تعیین کنید. به‌عنوان مثال، می‌توانید مطالعه قبل از خواب را امتحان کنید و هر شب قبل از به خواب رفتن، چند صفحه کتاب بخوانید تا به خواندن آن عادت کنید.
 • سعی کنید از کتاب‌هایی که توسط نویسندگان معروف نوشته شده‌اند شروع کنید. با کمی تحقیق می‌‌توانید بهترین نویسندگان آمریکایی را پیدا کرده و آثار آنها را مطالعه کنید زیرا معمولا آثار کتاب‌نویسان معروف، جذاب‌تر بوده و کیفیت بالاتری دارند.
 • کتاب‌های مرتبط با علاقه خود را پیدا کرده و آنها را برای خواندن انتخاب کنید زیرا وقتی موضوع مورد علاقه خود را می‌خوانید آن را با اشتیاق بیشتری ادامه می‌دهید.
 • سعی کنید برای شروع تعداد صفحات کمی را برای خواندن هدف قرار دهید. اگر تابه‌حال هیچ کتابی نخوانده‌اید، خواندن ۵ صفحه در روز نیز کفایت می‌کند. نکته مهم این است که هر روز ۵ صفحه را تحت هر شرایطی بخوانید.
 • همچنین می‌توانید کتاب مورد نظر را با خود همراه داشته باشید تا بتوانید در زمان‌های مرده آن را مطالعه کنید مانند وقتی که در مسیر رفتن به سرکار هستید می‌توانید کتاب بخوانید.
 • بهتر است که در سکوت و آرامش به مطالعه بپردازید تا تمرکز شما بیشتر شود و چیزی حواس شما را پرت نکند.
 • نکته دیگر اینکه به‌هنگام خوانش کتاب، موبایل و وسایل الکترونیکی را از خود دور نگه‌دارید زیرا یکی عوامل حواس‌پرتی همین ابزار هستند و مانع تمرکز و توجه شما به کتاب می‌شوند.
 • برخی افراد نیز گمان می‌کنند که باید هرچه زودتر کتاب مورد نظر را تمام کنند و یک کتاب جدید شروع کنند اما این تفکر اشتباه است زیرا باعث می‌شود تا مطالب را با تمرکز مطالعه نکرده و آنها را به‌طور کامل متوجه نشوید که این موضوع با مطالعه ‌نکردن تفاوتی ندارد.

بیشتر بخوانید: فواید خواندن رمان


یک رمان خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای اینکه بتوانید یک کتاب داستانی خوب تهیه کرده و آن را بخوانید، لازم است تا ویژگی‌های یک کتاب خوب را در نظر گرفته و براساس آنها به انتخاب بپردازید. در این بخش برخی از ویژگی‌های یک رمان خوب را بازگو می‌کنیم.

 • بهترین نویسندگان آمریکایی معمولا سبک منحصربه‌فردی دارند که این موضوع در کتاب‌های آنها به‌راحتی قابل مشاهده است. یکی از مواردی که نویسندگان بسیاری به‌دنبال یادگیری آن هستند، سبک نوشتن، صدا و لحن مخصوص به خود است که از آن برای انتقال داستان به خواننده استفاده می‌کنند.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های یک رمان خوب این است که دارای یک داستان جذاب باشد. داشتن داستان خلاقانه و جذاب تصادفی نیست بلکه حتی بهترین نویسندگان آمریکایی نیز برای داشتن یک رمان جذاب، ساعت‌های زیادی را صرف تفکر درباره موضوع آن می‌کنند تا سرانجام بتوانند یک کتاب جذاب بنویسند.
 • وقتی موضوع و داستان کتاب از قبل مشخص باشد، نوشتن آن توسط نویسنده آسان‌تر بوده و با سرعت بیشتری پیش می‌رود. یک رمان خوب باید خواننده را از صفحه اول به خود درگیر کند و دارای نواحی اوج و اتفاقات هیجان‌انگیز و جذاب باشد.
 • یکی از ویژگی دیگر کتاب خوب این است که دیالوگ‌های خاص و به‌یادماندنی زیادی دارد. کتاب‌های پرفروش آنهایی هستند که دارای دیالوگ‌های تیز از شخصیت‌ها باشند و این موضوع خواننده را به کتاب جذب می‌کند.
 • بهترین نویسندگان آمریکایی سعی می‌کنند تا با انتخاب درست کلمات و ساختار جملات، هر شخصیت را کاملا منحصربه‌فرد نشان دهند و هیچ ۲ شخصیتی شبیه هم نباشند این موضوع باعث می‌شود تا خواننده بیش از پیش به رمان جذب شود.
 • همچنین فرقی نمی‌کند که کتاب داستانی یا غیرداستانی باشد، مهم این است که باید دارای نکاتی آموزنده نیز باشد تا خواننده حین لذت‌بردن از خوانش، مطالب جدیدی را بیاموزد و کتاب برای او مفید واقع شود. این موضوع کمک می‌کند تا رمان مورد نظر جزا لیست رمان‌های خوب قرار بگیرد.

پرفروش ترین نویسندگان آمریکایی

۵ رمان برتر جهان بهترین نویسنده های آمریکایی

در این قسمت ۵ مورد از بهترین رمان های جهان که توسط بهترین نویسندگان آمریکایی نوشته شده‌اند را برای شما بازگو می‌کنیم تا با خواندن آنها به ویژگی‌های یک رمان جذاب و باکیفیت پی ببرید.

 • گتسبی بزرگ که در سال ۱۹۲۵ توسط اسکات فیتز جرالد منتشر شد. این رمان، داستان رابطه عاشقانه‌ای را روایت می‌کند که شخصیت مذکر داستان هر شب مهمانی‌های بزرگی ترتیب می‌دهد تا شاید معشوقه‌اش را در این مهمانی‌ها ملاقات کند.
 • دومین رمان معروف از نویسنده معروف گابریل گارسیا مارکز است و ۱۰۰ سال تنهایی نام دارد. رمان ۱۰۰ سال تنهایی روایت زندگی ۶ نسل خانواده بوئندیا است که نسل اول آن‌ها در دهکده‌ای به‌نام ماکوندو زندگی می‌کنند. سبک این رمان رئالیسم جادویی است و از زبان سوم شخص بیان می‌شود. جذابیت داستان این کتاب باعث‌ شده تا جزء پرفروش‌ترین رمان‌ها در جهان قرار بگیرد.
 • ناطور دشت از جروم دیوید سَلینجر رمان معروف دیگری است که در سال ۱۹۵۱ منتشر شد. این رمان داستان یک پسر نوجوان را روایت می‌کند که در یک مرکز درمانی بستری شده و می‌خواهد داستان زندگی خود را پیش از بستری‌شدن تعریف کند. این رمان یک داستان جذاب برای نوجوانان است که می‌توانند آن را مطالعه کنند.
 • رمان دلبند از کلوئی آنتونی ووفورد موریسون، رمان معروف دیگری است که براساس زندگی یک زن سیاه‌پوست و برده نوشته شده است. این زن به‌همراه خانواده‌اش فرار می‌کند و به اوهایو پناه می‌برد اما مشکلاتی بر سر راه او قرار می‌گیرد. روند داستان تخیلی و رمزآلود است که خواننده را جذب می‌کند.
 • وداع با اسلحه نیز رمان معروف دیگری از نویسنده آمریکایی به‌نام ارنِست میلر هِمینگوِی است که زمان جنگ جهانی اول و زندگی یکی از افرادی که در خدمت آمبولانس بیمارستان افراد جنگ‌زده است را روایت می‌کند.

بیشتر بخوانید: مطالعه قبل از خواب


یک‌ نویسنده خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین نویسندگان آمریکایی چه ویژگی‌هایی دارند که کتاب‌های آنها جزء کتاب‌های معروف هستند؟ در این بخش به این سوال پاسخ می‌دهیم تا کمی با خصوصیات این افراد آشنا شوید.

 • ذوق و قریحه برای نگارش یک متن جذاب و پرمخاطب، ضروری است اما داشتن قریحه یک ویژگی ذاتی است که در برخی افراد وجود دارد و می‌تواند به آنها در نوشتن و سرودن کمک کند.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های این افراد، داشتن تلاش و پشتکار است زیرا هیچ کاری بدون تلاش نتیجه خوبی ندارد بنابراین، نویسندگان برای بهتر نوشتن، لازم است تا هرروز تمرین کنند.
 • ویژگی مهم دیگر آشنا‌بودن به قواعد نگارشی و دستور زبان است زیرا عدم رعایت قوانین نگارشی باعث آسیب به متن و وجاهت علمی و اجتماعی نویسنده می‌شود.
 • قدرت تخیل، حافظه قوی و خلاقیت نیز از ویژگی‌های اصلی نویسندگان است که بدون داشتن این موارد نمی‌توانند متن خوبی نگارش کنند.
 • همچنین آشنایی با منابع مختلف و معتبر برای نوشتن بسیار مهم است تا بتوانند با داشتن اطلاعات کامل و کافی در مورد موضوع مورد نظر، شروع به نگارش کنند.

نویسندگان معروف آمریکایی

پرفروش ترین نویسندگان آمریکایی و معرفی آنها

در این بخش به معرفی چند تن از نویسندگان معروف آمریکایی می‌پردازیم تا با آنها و آثار معروف‌شان آشنا شوید.

 • اولین فرد ادگار آلن پو است. پو که نویسنده، شاعر و منتقد ادبی بود، به‌عنوان به‌وجود‌آورنده ژانر داستان‌های کارآگاهی شناخته می‌شود. همچنین یکی از افراد تاثیرگذار در ژانرهای علمی تخیلی و وحشت است. از آثار معروف این نویسنده می‌توان به در قلمرو وحشت، از جناب پو چه خبر؟، فروپاشی خانمان آشر، سرگذشت آرتور گوردن پیم، گربه سیاه و بسیاری از کتاب‌های دیگر اشاره کرد.
 • هرمان ملویل نیز شاعر و نویسنده رمان و داستان کوتاه است که که رمان‌های معروفی مانند موبی دیک، تایپه، سه داستان، کوسه مالدیو، بیلی باد، ترجیح میدم که نه و موارد دیگر را نوشته است.
 • نفر سوم این لیست آرتور میلر است که نمایش‌نامه‌نویس برجسته‌ای بود و به‌عنوان مرد بزرگ تئاتر آمریکا شناخته شد. از جمله آثار کلاسیک او می‌توان به کتاب ساحره سوزان، همه پسران من و مرگ فروشنده اشاره کرد.
 • ارنست همینگوی یک روزنامه‌نگار و نویسنده رمان و داستان کوتاه بود که ۷ رمان، ۶ داستان کوتاه و ۲ اثر غیرداستانی نوشت و به همین واسطه جایزه نوبل ادبیات را دریافت کرد. از بهترین آثار او می‌توان به پیرمرد و دریا، وداع با اسلحه و کتاب این ناقوس مرگ کیست؟ اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: چگونه کتابخوان شویم؟


جمع‌بندی

حال که با بهترین نویسندگان آمریکایی و آثار آنها آشنا شده‌اید و همچنین در مورد ویژگی‌های نویسندگان برتر و کتاب‌های خوب نیز اطلاعاتی به‌دست آوردید، می‌توانید بهترین کتاب‌های داستانی و غیرداستانی مورد علاقه خود را خریداری کرده و مطالعه کنید.

همان‌طور که گفته‌شد مطالعه کتاب می‌تواند فواید زیادی داشته باشد و به رشد اطلاعات شما کمک کند بنابراین، آن را از خود دریغ نکنید.

به مقاله امتیاز دهید : [ratings]

آیا تمایل دارید این مقاله را دریافت کنید؟

مطالبی که برایتان مفید است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *