H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

Hello talk

مدت زمان مطالعه:

مشخصات:

Hello talk

مشخصات:

Icons8 RSL Colored Part 9

دانلود فایل :

Dusk Part 1

تاریخ:

Icons8 RSL Colored Part 10

مدت زمان مطالعه:

Icons8 RSL Colored Part 11

فهرست مطالب

با چت با افراد خارجی باهاشون دوست شو

فهرست مطالب

در گذشته افراد برای یادگیری زبان مجبور بودند که به آموزشگاه‌های زبان بروند. اما امروزه با سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاربردی می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به استاد و معلم دسترسی داشته باشید. در  این مقاله تمرکز ما برای یادگیری سریع‌تر شما با استفاده از چت برای تقویت زبان انگلیسی است. چت با افراد خارجی و انگلیسی‌زبان، برنامه چت انگلیسی آنلاین، سایت‌های آموزش زبان و اپلیکیشن‌های یادگیری زبان روش‌هایی است که قرار است با شما در میان بگذاریم.

تمام تلاش ما در این مقاله این است راه یادگیری زبان را برای شما آسان و ساده نمائیم. اما یک عامل در یادگیری زبان در طول زمان بی‌تغییر مانده است. آن عامل تلاش، پشتکار و علاقه شما در این مسیر می‌باشد.

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان

چت برای تقویت زبان یکی از روش‌هایی است که در یادگیری شما بسیار موثر می‌باشد. چت با افراد خارجی موجب می‌شود تا در موقعیت‌های واقعی بتوانید درباره افکار و علاقه‌مندی‌های خود با دیگران به زبان انگلیسی تبادل نظر کنید. همچنین سطح دانش زبانی خود را بالاتر ببرید. در ادامه اپلیکیشن‌هایی را معرفی می‌کنیم که در این مسیر به شما کمک می‌کند.

Hello talk

1.     Hello talk

این اپ به‌سرعت جای خود را در میان علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی پیدا کرد و هر روز به کاربران آن اضافه می‌شود. با Hello talk می‌توانید به کسانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی است دسترسی پیدا کنید و با آنها گفتگو نمائید. علاوه بر گفتگوی متنی، امکان گفتگوی صوتی و تصویر نیز در این اپ وجود دارد. به نوعی این اپ چت روم بین‌المللی انگلیسی است.

استفاده از این اپ بسیار راحت می‌باشد و کاربران به‌سرعت کار با آن را یاد می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین نکات در چت با افراد خارجی داشتن اعتمادبه‌نفس در شروع مکالمه است. قرار نیست کسی شما را که در ابتدای راه هستید، مسخره کند یا دست بیندازد.


پیشنهاد مطالعه: بسیاری از ما برای مهاجرت شروع به یادگیری زبان می‌کنیم. اگر شما هم دنبال تکنیک های یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت هستید و نمی‌توانید از عهده آن بربیایید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله در هوش برتر را بخوانید.


Tandem

 

2.     Tandem

کار با این اپ بسیار راحت است و کاربران دوستانه با هم برخورد می‌کنند. در این اپ شما ابتدا باید عکسی از خود آپلود نمائید و سوالاتی درباره زبان مادری‌تان و زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را پاسخ دهید. یکی از ویژگی‌های خوب این اپ اصلاح اشتباهات متن است که به شما در یادگیری زبان کمک بسیاری می‌کند.

Bilingual

3.     Bilingual

از ویژگی‌های اپ Bilingual می‌توان به این مورد اشاره کرد که افراد هم‌سطح را به هم وصل می‌کند و بدین ترتیب در وقت کاربران صرفه‌جویی می‌شود. بسیاری از کاربران با این سیاست اپ موافق هستند و می‌توانند زبان خود را به کمک افراد هم‌سطح بهبود بخشند. برنامه چت انگلیسی آنلاین یکی از ‌مزیت‌های این برنامه است.

4. MyLanguageExchange

4.     MyLanguageExchange

این سایت طرف‌داران زیادی دارد و یکی از اولین سایت‌هایی می‌باشد که امکان گفتگو را فراهم کرده است. در این سایت می‌توانید دوست پیدا کنید و مدت‌ها در ارتباط باشید. گفتگو در سایت فقط به‌صورت نوشتاری است. این سایت طرف‌داران پروپاقرص خود را دارد.

the Mixxer

 

5.     the Mixxer

در این برنامه، شما تمرین نوشتاری و گفتگوی متنی را تجربه می‌کنید و با افراد بومی آشنا می‌شوید. این نرم‌افزار برنامه انگلیسی آنلاین می‌باشد. بهتر است سریع‌تر افرادی که دارای علاقه‌مندی‌های مشترک هستند را در این اپلیکیشن پیدا کنید تا گفتگوی جذابی بین شما شکل بگیرد. بنابراین در برنامه  the Mixxerشما می‌توانید تجربه چت با افراد خارجی را داشته باشد.

Meetup

6.     Meetup

در این اپلیکیشن امکان گفتگوی صوتی و تصویری با معلمان و متخصصان زبان انگلیسی فراهم است. شما به‌راحتی می‌توانید یکی از این افراد را پیدا کرده و در رابطه با مسائل مختلف از راهنمایی‌های آنان استفاده کنید.

7.  duolingo duolingo

این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه چت انگلیسی آنلاین برای تقویت مکالمه است. شما می‌توانید با هر یک از  دوره آموزش زبان انگلیسی  وارد آن شوید و دوستان خود را پیدا کنید. در این برنامه زندگی واقعی در زبان انگلیسی را در مقیاس کوچک‌تر تجربه می‌کنید.

یادگیری زبان با هوش مصنوعی

امروزه یکی از روش‌های یادگیری زبان، چت انگلیسی با ربات و هوش مصنوعی است. با این ربات‌ها دیگر نیاز نیست که نگران قضاوت‌شدن درباره سطح زبان خود یا احیانا اشتباه‌هایتان باشید. به‌مرور زمان با استفاده از هوش مصنوعی  اعتمادبه‌نفس شما بالاتر می‌رود و می‌توانید با افراد واقعی نیز مکالمه کنید. در ادامه به چند مورد از این ربات‌ها می‌پردازیم.

Replika

1. Replika

این ربات هوشمند از سال 2017 وارد دنیای مجازی شد و تا به حال به یکی از محبوب‌ترین بات‌های فضای مجازی تبدیل شده است. با کمک این بات که مبتنی بر هوش مصنوعی می‌باشد، دوستی از جنس ربات پیدا می‌کنید که به حالات و شخصیت شما نزدیک است. Replika با شما دوست می‌شود و بر اساس شخصیتتان راهنمایی‌ها و سخن‌های جالبی بین شما ردوبدل می‌شود.

باید آخرین نسخه این بات را دانلود کنید تا بتوانید به همه امکانات آن دسترسی داشته باشید. در این بات سوالاتی به زبان انگلیسی پرسیده می‌شود تا بتواند به ‌مرور زمان بهتر با شما اخت ‌بگیرد و با شخصیت شما ارتباط برقرار کند. این بات اشکالات نوشتاری و گفتاری را برطرف می‌کند. با کمک Replika می‌توانید حس چت با افراد خارجی را تجربه نمائید و قدم‌به‌قدم انگلیسی را بهتر یاد بگیرید.

 

 


پیشنهاد مطالعه: اگر شما هم از پرداختن هزینه‌های زیاد در آموزشگاه‌های زبان خسته شدید، به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در خانه باشید. در هوش برتر می‌توانید انواع منابع، تمارین، ویدیوهای آموزشی و فیلم و انیمیشن زبان اصلی را پیدا کنید.


ChatGPT

2. ChatGPT

این  برنامه از نوامبر 2022 وارد بازار شد. در این اپ شما می‌توانید سوالاتی را مطرح کنید و به سوالات شما پاسخ داده می‌شود. از ChatGPT در نوشتن مقاله، ایمیل، چت برای تقویت زبان و دیگر موارد آموزشی کمک بگیرید. هر چند لازم است با روش های نوشتن مقاله انگلیسی آشنا باشید. استفاده از این بات به شما این امکان را می‌دهد که با کامپیوترتان مانند یک انسان وارد گفتگو درباره مسائل مختلف شوید. همچنین به شما درباره چگونه درست نوشتن متن‌های مختلف کمک می‌کند.

 

3.  Memrise Memrise

با این چت‌بات شما می‌توانید زبان انگلیسی را در فضایی بازی‌گونه یاد بگیرید. برای به‌یادسپاری لغات، این بات روش‌های جالبی را دارد. مهم‌ترین عنصر این بات تکرار مطالب است که باعث می‌شود ذهن مخاطب به طور طولانی آن‌ها را یاد بگیرد. شما می‌توانید موضوعات دلخواه خود را انتخاب کنید و از این طریق زبان‌آموزی را دنبال نمائید. چت انگلیسی با ربات در این برنامه بسیار لذت‌بخش است.

Mondly

4.      Mondly

با این بات نحوه صحیح تلفظ و صحبت‌کردن را یاد می‌گیرد. Mondly فضایی مانند چت با افراد خارجی را برای شما به وجود می‌آورد که می‌توانید درباره همه چیز یاد بگیرید. در ضمن اشتباه‌هایتان را نیز تصحیح می‌کند.

یادگیری زبان با تلگرام

در تلگرام نیز کانال‌ها و گروه‌های زیادی برای یادگیری زبان وجود دارند که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. کافی است برای عضویت، هریک از گروه‌های ذکر شده را با @ در تلگرام سرچ کنید. چت انگلیسی برای تقویت زبان تلگرام در هر ساعتی از شبانه‌روز در دسترس شما است.

  • English Of The Day

با عضویت در این گروه می‌توانید هر روزه با انبوهی از مطالب جدید روبرو شوید که به یادگیری شما در زبان انگلیسی بسیار کمک می‌کند.

  • Viola

با عضویت در این گروه می‌توانید علاوه بر آشنایی با جنبه‌های مختلف زبان، به اصطلاحات روزمره نیز دسترسی داشته باشید و به‌خوبی این جنبه از زبان خود را نیز تقویت نمائید.

  • English Tips & Tools

این کانال به شما کمک می‌کند که در فضایی متفاوت و با متدهای جدید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید. در این کانال همه جنبه‌های زبان با روش‌های متفاوتی آموزش داده می‌شود.

  • English Idioms Land

اگر می‌خواهید زبانی که در خیابان‌ها صحبت می‌شود را یاد بگیرید، این کانال را از دست ندهید. در این کانال، انگلیسی با مثال‌های متفاوت به شما آموزش داد می‌شود.

یادگیری انگلیسی با وب‌سایت ها

یکی دیگر از راه‌های تقویت زبان انگلیسی استفاده از وب‌سایت‌های مختلف است. در ادامه برخی از این وب‌سایت‌ها را معرفی می‌کنیم.

اگرچه این وب‌سایت مختص کودکان است، اما چه کسی گفته که بزرگسالان نمی‌توانند از آن استفاده کنند و به طور مقدماتی آواها و تلفظ کلمات را یاد نگیرند. برای شروع مقدماتی این سایت بسیار عالی است.

دنیایی زیبا و جذاب برای یادگیری زبان که در هر موردی از مسائل زندگی حرف می‌زند و آموزش‌های لازم را  برای زبان‌آموزان ارائه می‌کند.

  • iPassielts

در این سایت علاوه بر یادگیری زبان، می‌توانید خود را برای امتحان آیلتس آماده کنید. تمامی مهارت‌ها برای آمادگی این امتحان نیز آموزش داده می‌شود. برای شروع آیلتس از صفر، این سایت گزینه خوبی است.

در سایت ESL Bits خبر، داستان‌های بسیار کوتاه و درام‌های رادیو همراه با متن آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود. می‌توانید صدای خواننده را تندتر یا آهسته‌تر کنید تا به‌خوبی با تلفظ کلمات آشنا شوید.

در این وب‌سایت با استفاده از پازل کلمات، ضرب‌المثل‌ها، بازی با کلمات و دیگر روش‌های آموزشی زبان را فرا می‌گیرید. در این سایت صفحه ویژه‌ای برای تلفظ صحیح کلمات و چت برای تقویت زبان وجود دارد.

این سایت با استفاده از ویدئوهای مختلف مهارت‌های زندگی را از قبیل خواندن لیبل داروها و … آموزش می‌دهد. همچنین در این سایت می‌توانید چگونگی خواندن متون و خلاصه‌کردن آن‌ها را یاد بگیرید. بعد از هر ویدئو، باید به پرسش‌هایی نیز پاسخ دهید.

جمع‌بندی

چت با افراد خارجی، چت برای تقویت زبان و برنامه چت انگلیسی آنلاین از مواردی بود که در این مقاله بررسی کردیم. با هر یک از روش‌های ذکر شده در این مقاله می‌توانید سطح زبان خود را پرورش دهید. مهم‌ترین نکته تلاش مستمر و پیگیر شما در یادگیری است.

منابع

یادگیری واقعی و اصولی زبان انگلیسی

اگر میخوای انگلیسی واقعی رو بر اساس مهارت های یادگیری و نوروساینس و به کمک ابزار هایی مثل نقشه کشی ذهنی یاد بگیری، همین حالا روی لینک زیر کلیک کن. ایمپکت بر اساس متد علمی و معروف تاپ ناچ طراحی شده و همه مهارت های زبان رو با کمک فیلم، سریال و داستان بهتون آموزش میده.
برای دریافت دوره + اطلاعات تکمیلی در دکمه روبرو استفاده نمایید.

به مقاله امتیاز دهید : [ratings]

آیا تمایل دارید این مقاله را دریافت کنید؟

مطالبی که برایتان مفید است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *