H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس

مدت زمان مطالعه:

مشخصات:

یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس

مشخصات:

Icons8 RSL Colored Part 9

دانلود فایل :

Dusk Part 1

تاریخ:

Icons8 RSL Colored Part 10

مدت زمان مطالعه:

Icons8 RSL Colored Part 11

فهرست مطالب

یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و معلم خصوصی!

فهرست مطالب

یادگیری آیلتس بدون معلم

آزمون آیلتس دروازه‌ای برای ادامه تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی‌زبان است. هرساله افرادی زیادی خود را برای این آزمون آماده می‌کنند. اما برای موفقیت در آیلتس حتما باید به کلاس رفت؟ چند ماه برای آیلتس بخوانیم؟ روش‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس وجود دارد. مدت‌زمان آماده شدن برای آزمون نیز بر اساس توانایی‌ها و تلاش هر فرد مشخص می‌شود. در این مقاله قصد داریم برخی از ابزارهای مفید و کاربردی  را برای آمادگی آزمون آیلتس معرفی کنیم.

چگونه خود را برای یادگیری زبان انگلیسی آماده کنیم؟

بسیاری از زبان‌آموزان از خود می‌پرسند یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد؟ و چگونه بدون کلاس زبان یاد بگیرم در جواب این سوالات باید گفت کسانی که می‌خواهند به‌صورت خودآموز زبان بیاموزند باید بیشتر تلاش کنند و تمرینات بیشتری انجام دهند. نکته مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس انجام تمرین در هر چهار بخش آزمون است.   

کار روی یادگیری واژگان

یادگیری واژگان جدید یکی از نکات مهم برای آیلتس به‌شمار می‌رود. می‌توانید با خواندن روزنامه یا مجله دایره لغات خود را گسترش دهید. کلماتی را که نمی‌دانید، بخوانید و تمرکزی خود را روی آن‌ها قرار دهید. همچنین با یادداشت کردن واژگان جدید آن‌ ها را در جملات تمرین روزانه خود به کار ببرید. برای بهبود دایره لغات خود تماشای کانال‌های خبری یا نمایشی را در برنامه‌های‌تان بگنجانید. این نکات مطمئنا به شما در بهبود دایره لغات کمک خواهند کرد.

بهبود مهارت نوشتاری

شما می‌توانید هر روز یک آزمون رایتینگ آیلتس را تمرین کنید. با انجام این کار در طول یک ماه 30 تمرین رایتینگ انجام داده‌اید که باعث تقویت مهارت رایتینگ شما خواهد شد. عوامل خاصی برای بهبود مهارت‌های نوشتاری وجود دارد که به کسب نمره موردنظر در آزمون آیلتس کمک می‌کنند. بنابراین توجه به آن‌ها بسیار اهمیت خواهد داشت.

تلفظ انگلیسی روان

اهمیت روان بودن تلفظ شما در آزمون اسپیکینگ آیلتس در سطح بالایی قرار دارد. بنابراین بسیار مهم است که تمرین‌های روزانه را جدی بگیرید. امتحان اسپیکینگ به سه قسمت تقسیم می‌شود و درمجموع 11 تا 15 دقیقه طول می‌کشد.

شما به تمرین مداوم نیاز دارید. تلاش کنید با هم‌سن‌و‌سال‌های خود به زبان انگلیسی حرف بزنید. این کار به اعتمادبه‌نفس شما کمک می‌کند. خواندن کلمات با صدای بلند و واضح را به‌عنوان تمرینی کاربردی و کارگشا بنگرید و تماشای برنامه‌ها و سریال‌های انگلیسی‌زبان را در اولویت کارهایتان قرار دهید. 

تقویت مهارت شنیداری

یادگیری تکنیک مناسب برای کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس لیسنینگ ضروری است. در طول آزمون یک فایل ضبط‌شده به شما ارائه می‌شود. این فایل فقط یک‌بار پخش می‌شود. بنابراین باید به‌خوبی تمرکز کنید. در طول آزمون باید به صدای ضبط‌شده گوش دهید و پاسخ‌های صحیح را در پاسخ‌نامه خود بنویسید. در این شرایط برای تقویت مهارت شنیداری باید چند کار را هم‌زمان انجام دهید.

نکات ریدینگ آیلتس

دانستن معنی یک جمله و کلمات آن قبل از حضور در آزمون ریدینگ آیلتس ضروری خواهد بود. برای دانستن معنای برخی از کلمات چالش‌برانگیز می‌توانید از فرهنگ لغت یا اینترنت استفاده کنید. روزنامه‌های هر روز را بخوانید و به اخبار گوش دهید تا سطح مهارت شما افزایش پیدا کند. تقویت مهارت ریدینگ با دوره پالیگلات هوش برتر ایرانیان بسیار آسان‌تر از هر روش دیگری است.

بهترین وب سایت آموزش آیلتس

اگر می‌خواهید بدانید بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی چیست؟ باید بگوییم که هیچ سایتی وجود ندارد که بدون تلاش خودتان بتواند شما را به موفقیت برساند! وب‌سایت‌ها یکی از بهترین ابزارها برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس هستند. تعداد وب‌سایت‌های آموزشی در زمینه آمادگی برای آیلتس کم نیست. برخی از آن‌ها به پرداخت هزینه نیاز دارند و برخی از آن‌ها رایگان هستند. در این بخش چند وب‌سایت معتبر و رایگان در زمینه یادگیری زبان بدون کلاس و آموزش موارد مهم برای آیلتس را به شما معرفی می‌کنیم.   

  • IELTS Australia Official Website: این وب‌سایت سه بار در روز تست‌های آیلتس مبتنی بر کامپیوتر را ارائه می‌دهد و تست‌های تمرینی فوق‌العاده‌ای را در اختیار شما می‌گذارد.
  • ielts.org: وب‌سایت آیلتس اطلاعات رسمی در مورد امتحانات و نمونه مقاله‌های باکیفیتی را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد تا برای برای آزمون آماده شوند.
  • The British council website: از این وب‌سایت می‌توانید به منابع بسیار خوبی برای تمرین لیسنینگ آیلتس دسترسی پیدا کنید.
  • Cambridge English: سایت کمبریج منابع امتحانی فوق‌العاده‌ای را برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس به شما ارائه می‌دهد.

سایت تمرین آزمون آیلتس

اگر دنبال تست‌های تمرینی توسط وب‌سایت‌های رسمی و معتبر  هستید، به این منابع نگاهی بیندازید:

در ادامه چند وب‌سایت مفید دیگر معرفی می‌کنیم که به‌صورت رایگان شما را برای آزمون آیلتس آماده‌ می‌کنند:

  • BBC World News: از این سایت برای کمک به توسعه مهارت‌های خواندن دانشگاهی و همچنین به‌روز ماندن با اخبار جهانی کمک بگیرید.
  • BBC Radio: این وب‌سایت به شما امکان می‌دهد مصاحبه‌های زیادی را درباره موضوعات متنوع بشنوید.
  • The Economist:سایت اکونومیست موضوعاتی در مورد علم، تجارت و اقتصاد را پوشش می‌دهد.
  • Ted Talks:منبع فوق هم مجموعه‌ای از گفت‌وگوها را با افراد برای تمرین گوش دادن و درک شما فراهم می‌کند.

بهترین اپلیکیشن برای آمادگی آیلتس

یکی از پاسخ‌ها برای پرسش چگونه در آیلتس قبول شویم؛ این است که می‌توانید به اپلیکیشن‌های معتبر مراجعه کنید. اپلیکیشن‌های آنلاین موبایل در حال حاضر روشی  مفید برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و همچنین آمادگی آیلتس هستند. برنامه‌های آنلاین می‌توانند راهی مناسب برای آماده شدن برای آیلتس باشند. زیرا انواع سوالات مربوط به بخش‌های مختلف آزمون را در یک برنامه می‌گنجانند. به‌علاوه برخی از این اپلیکیشن‌ها پاسخ‌هایی را به‌عنوان نمونه برای سوالات تمرینی ارائه می‌دهند. مزیت دیگر اپلیکیشن‌ها در این است که  محتوای بیشتر آن‌ها به‌طور مرتب مطابق با آخرین فرمت آیلتس به‌روز می‌شود.

شرکت در آیلتس بدون کلاس

The Official Cambridge Guide IELTS Mobile App

یکی از مفیدترین برنامه‌های آماده‌سازی آیلتس و یادگیری زبان بدون کلاس اپلیکیشن کمبریج است. این برنامه می‌تواند برای آمادگی آیلتس بسیار ارزشمند باشد. زیرا امکانات متعددی را به زبان‌آموزان مشتاق ارائه می‌دهد. از امکانات و خدمات این برنامه ارائه فایل‌های صوتی/تصویری قابل دانلود، نمونه مطالب آموزشی مهارت‌ها، راهنمای مهارت‌های فردی، نکات مهم برای مطالعه آیلتس، آزمون‌های تمرینی و پاسخ‌های مدل را می‌توان نام برد.

 

 

یادگیری زبان بدون کلاس خصوصی

IELTS Prep App by British Council

یکی از اپلیکیشن‌های بسیار کاربردی که توسط بریتیش کانسیل برای آمادگی آزمون آیلتس شکل گرفته است، این برنامه است. این اپلیکیشن تمامی امکانات موردنیاز برای آمادگی کامل به‌منظور شرکت در آزمون آیلتس را برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این، با این برنامه دسترسی نامحدودی به تمام منابع مطالعه مانند تست‌های تمرینی، تمرین‌های دستور زبان، آزمون‌ها، تمرین‌های واژگان، فیلم‌ها، نکات و غیره خواهید داشت.

 

 

 

 

 

چگونه بدون کلاس زبان یاد بگیرم

IELTS Word Power by British Council

یکی دیگر از برنامه‌های مطالعه آیلتس ا توسط بریتیش کانسیل رائه ‌شده است. این اپلیکیشن محبوب به‌نام IELTS Word Power شناخته می‌شود. آیلتس ورد پاور با برنامه‌های آماده‌سازی آیلتس موجود در فروشگاه‌های اپلیکیشن و آنلاین متفاوت عمل می‌کند. این برنامه به‌طور انحصاری به آماده‌سازی واژگان آیلتس و کمک به زبان‌آموزان در بهبود واژگان و یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دارد.

 

 

 

 

 

یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و معلم

The Vocab24 Vocabulary Builder App

یک برنامه مفید برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و همچنین آماده‌سازی آزمون آیلتس اپلیکیشن وکبلری بیلدر است. این برنامه دانش‌آموزان را با بهترین تمرین‌ها و محتوای واژگان آماده می‌سازد و به آن‌ها کمک می‌کند تا به سوالات با استاندارد بالا پاسخ دهند. علاوه بر این، تحلیل‌های سرمقاله روزنامه، معانی کلمات، کلمات جدید روزانه، تست‌های تمرینی، بازی‌های تقویت‌کننده لغات، آزمون‌ها، فیلم‌ها، اصطلاحات و عبارات و بسیاری از خدمات دیگر را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

IELTS Exam Preparation, Lessons & Study Guide

هر زبان‌آموزی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارد باید این برنامه کاربردی را همیشه همراه خود داشته باشد. در این برنامه راهنمایی‌های تخصصی، به‌روزرسانی منظم دروس، راهنمای مطالعه و غیره برای کاربران گنجانده شده است.

IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards

این برنامه یکی دیگر از اپلیکیشن‌های فوق‌العاده برای کسانی است که از خودشان می‌پرسند چگونه بدون کلاس زبان یاد بگیرم. اپلیکیشن فلش‌کارت‌های واژگان، رویکردی منحصربه‌فرد در آماده‌سازی زبان‌آموزان برای آیلتس دارد. این برنامه از فلش‌کارت‌هایی استفاده می‌کند که خواندن و درک آن‌ها آسان است.  این تکنیک برای افراد غیر بومی انگلیسی کاملا مؤثر واثع می‌شود.

IELTS Full

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های مفید برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و همچنین آمادگی برای آیلتس، آیلتس فول است. کاربران می‌توانند از طریق این برنامه به آزمون‌های نمونه، درس‌های تمرینی، استراتژی‌ها و تکنیک‌های امتحانی و سایر منابع مطالعه دسترسی داشته باشند.

IELTS Skills

برنامه آیلتس اسکیلز بر بهبود مهارت‌های ارتباطی لازم در آزمون آیلتس تمرکز می‌کند تا داوطلبان بتوانند به نمره باند مناسبی دست یابند. از ویژگی‌های کلیدی این اپلیکیشن می‌توان به طیف گسترده‌ای از تمرینات ابتکاری، توضیح مناسب هر مهارت برای درک بهتر، تست‌های تمرینی تعاملی و موارد دیگر اشاره کرد.

IELTS Test Pro

یک برنامه جامع برای آمادگی آیلتس، آزمون IELTS Pro است این اپلیکیشن به زبان‌آموزان دسترسی نامحدود به آزمون‌های تمرینی و نمونه پاسخ‌ها می‌دهد. امکانات برنامه شامل بیش از 3 هزار سوال طرح‌شده توسط کارشناسان، یک ردیاب پیشرفت با مشخصات دقیق در مورد آمادگی زبان‌آموز، پشتیبانی حالت آفلاین و یک تقویم بررسی روزانه را شامل می‌شود.

یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس

English Radio IELTS/ TOEFL

این برنامه به‌طور تخصصی روی ارائه درس در زمینه تقویت مهارت صحبت کردن و شنیدن تمرکز دارد. خدمات این اپلیکیشن شامل مجموعه فوق‌العاده‌ای از رادیوهای بریتانیا، آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و غیره را در بر می‌گیرد. علاوه بر آن، این اپلیکیشن مجموعه‌ای غنی از سوالات تمرینی را نیز در اختیار کاربران می‌گذارد تا مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را بهبود ببخشند.

 

 

جمع‌بندی

ابزارهای مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس و آمادگی برای آزمون آیلتس وجود دارند. بهترین ابزارها در این زمینه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل هستند. با پشتکار و استفاده مستمر از این ابزارها می‌توان خود را به‌خوبی برای آزمون آیلتس آماده کرد.

منابع

به مقاله امتیاز دهید : [ratings]

آیا تمایل دارید این مقاله را دریافت کنید؟

مطالبی که برایتان مفید است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *