H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

مدت زمان مطالعه:

مشخصات:

مشخصات:

Icons8 RSL Colored Part 9

دانلود فایل :

Dusk Part 1

تاریخ:

Icons8 RSL Colored Part 10

مدت زمان مطالعه:

Icons8 RSL Colored Part 11

فهرست مطالب

بهترین کتاب‌‌ های قانون جذب ؛ چشمک به کائنات!

فهرست مطالب

شما هم باور دارید که میتوانید با خواندن بهترین کتاب‌های قانون جذب، به هر آنچه که می‌خواهید برسید؟ چگونه؟ باید باور کنید، تجسم کنید، جملات تاکیدی بگویید و سپس دستان خود را تکان دهید تا آنچه که می‌‌خواهید به طرز معجزه‌آسایی ظاهر شود!

بهترین کتاب‌های قانون جذب، جزو کتاب‌هایی که باید خواند هستند؛ زیرا شما را به فکر فرو می‌برند. کم‌کم متوجه خواهید شد که گویا واقعا نیرویی به نام «قانون جذب» وجود داردبسیاری از ما هنوز متوجه نیستیم که افکارمان، چقدر روی واقعیت زندگی تاثیر می‌گذارد.  

آشنایی با قانون جذب / قانون جذب چیست؟

از میان 12 قانون جهانی، قانون جذب مسلما یکی از شناخته شدهترین‌ها است. قانون جذب به طور خلاصه یعنی اینکه شما روی هر آنچه تمرکز کنید (اعم از مثبت و منفی) به زندگی خود جذب خواهید کردبرای مثال اگر بتوانید چیزهایی که می‌خواهید را در ذهن خود تصور کنید، میتوانید در واقعیت به آنها برسید

به بیان دیگر اگر انتظار دارید اتفاقات خوب بیفتد، اتفاق میافتدقانون جذب می‌تواند یک ابزار شگفتانگیز باشد تا به جای سختتر کار کردن، هوشمندانه کار کنید. جالب است بدانید که افراد موفقی مانند مایکل فلپس، اپرا وینفری و ویل اسمیت هم همین کار را می‌کنند. البته یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب، به زمان احتیاج دارد.

قانون جذب

اینگونه فکر کنید: چطور امکان دارد که زندگی خود را عالی تصور نکنید و توقع داشته باشید که عالی باشد؟ همه ما باید بهترین کتاب‌های قانون جذب را مطالعه کنیم؛ زیرا دانش، قدرت استهرچه بیشتر بدانید، ابزارهای بیشتری در اختیار دارید یا بهتر بگوییم: زمانی که بهتر می‌دانید، بهتر عمل می‌کنید

همه ما مانند آهنربا هستیم؛ هر آنچه که در افکارمان نگه داریم را جذب خواهیم کرد. آیا می خواهید درباره قانون جذب بیشتر بدانید؟ با بهترین کتاب‌های قانون جذب شروع کنید. به ما اعتماد کنید! این کتاب‌ها توجه هزاران و حتی میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

راز – راندا برن

با یکی از بهترین کتاب های قانون جذب در تمام دوران آشنا شوید. این کتاب جزو مشهورترین و پرفروشترین‌ها در سراسر جهان است. زمانی که راز برای اولین بار بیش از پانزده سال پیش منتشر شد، طوفانی در جهان به پا کرد و به سرعت مورد تحسین قرار گرفت. با خواندن آن یاد خواهید گرفت که چگونه از قدرت راز در هر جنبهای از زندگی خود (پول، سلامتی، روابط، شادی) استفاده کنیدشما شروع به درک قدرت پنهان و دست نخوردهای خواهید کرد که در درون شما وجود دارد. این اکتشاف میتواند برای هر جنبهای از زندگی شما شادی ایجاد کند.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

نیروی حال: راهنمای روشنگری اکهارت تله

اکهارت تله در کتاب نیروی حال به خوانندگان نشان میدهد که چگونه خالق دردهای خودشان هستند. به عبارت دیگر شما متوجه خواهید شد که چگونه با زندگی در زمان حال، می‌توانید وجودی بدون درد داشته باشیداو می‌گوید دسترسی به عمیق‌ترین بخش خود، یعنی خود واقعی را می‌توان با رهایی از خواسته‌های متناقض و غیرمنطقی ذهن و زندگی در زمان حال آموخت. تا به امروز بیش از دو میلیون نسخه از این کتاب در سراسر جهان فروش رفته و به بیش از 30 زبان ترجمه شده است.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

یک زمین جدید اکهارت توله

در ادامه کتاب نیروی حال، اکهارت توله دومین کتاب پرفروشش در نیویورک تایمز را نیز چاپ کرد. اکهارت توله در زمین جدید توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان از وضعیت آگاهی بر نفس فراتر رویم تا نه تنها به شادی شخصی دست پیدا کنیم؛ بلکه به کشمکش و رنج در سراسر جهان پایان دهیماگر کتاب نیروی حال را خوانده‌اید یا می‌خواهید از قانون جذب در زندگی خود استفاده کنید، خواندن یک زمین جدید ضروری است.

قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

جادو (دومین جلد راز) – راندا برن

«تنها تعداد کمی از مردم در طول تاریخ متوجه شده‌اند که کلمات یک معما هستند و به محض اینکه معما را حل کردید (زمانی که راز را کشف کردید) دنیای جدیدی در مقابل چشمان شما ظاهر می‌شود.» در کتاب جادو، راندا برن این دانش را به شما یاد می‌دهد که تغییردهنده زندگی استسپس در یک سفر باورنکردنی 28 روزه، او به شما می آموزد که چگونه این دانش را در زندگی روزمره خود به کار ببرید.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

بخواهید تا به شما داده شود – استر و جری هیکس

استر هیکس یک سخنران و نویسنده الهام‌بخش می‌باشد که‌ به همراه همسرش جری هیکس، حدود نه کتاب در رابطه با قانون جذب کار کرده است. این کتاب چکیده‌ای از پاسخ‌هایی است که استر هیکس در طی بیست سال برگزاری کارگاه‌های مختلف ارائه کرده است. همچنین گفته میشود که این کتاب، مجموعهای از پیامهای دریافت شده از یک موجود غیر فیزیکی به نام ابراهیم است.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

شکست عادت‌های کهنه – جو‌ دیسپنزا

شما محکوم به ژنهای خود نیستید و نباید تا آخر عمر محکوم به یک مسیر باشیدعلم جدیدی درحال ظهور است که به همه انسانها قدرت میدهد تا واقعیتی را که انتخاب میکنند خلق کنند. دکتر جو دیسپنزا نویسنده، سخنران، محقق و متخصص کایروپراکتیک است. او در کتاب خود فیزیک کوانتومی، عصب شناسی، شیمی مغز، زیستشناسی و ژنتیک را با هم ترکیب میکند تا به شما نشان دهد چه چیزهایی واقعا ممکن است.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران


بیشتر بخوانید: بهترین کتاب برای تغییر عادت‌ها


نامه‌هایی از هستی – مایک دلی

مایک دلی می‌داند که ما واقعیت، سرنوشت و شانس خود را می‌سازیمما موجوداتی پر از امکانات بی‌نهایت هستیم. ما آماده‌ایم تا کشف کنیم که واقعا چقدر قدرتمند هستیم. نامه‌هایی از هستی، ماهیت معنوی واقعی ما و آنچه برای یافتن شادی و رضایت لازم است را به ما نشان می‌دهد.

بهترین کتاب‌های قانون جذبرهایی از قضاوت: ترس را به ایمان تبدیل کنید – گابریل برنشتاین

نویسنده یکی از پرفروش‌های نیویورک تایمز، گابریل برنشتاین است. او در کتاب رهایی از قضاوت، به خوانندگان میآموزد که چگونه ترس خود را به ایمان تبدیل کنید؛ زیرا ترس و قانون جذب به خوبی با هم ترکیب نمیشوندهر داستان و درسی در این کتاب، خوانندگان را راهنمایی می‌کند تا به سمت آنچه آرزو می‌کنند کشیده کنند: شادی، امنیت و مسیر روشن.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

قدرت مثبت اندیشینورمن وینسنت پیل

شما در کتاب قدرت مثبت اندیشی یاد خواهید گرفت تمام افکار منفی که شما را از دستیابی به خوشبختی و موفقیت باز می‌دارند، از بین ببرید. نورمن وینسنت پیل یک برنامه الهام‌بخش را ارائه کرده است که به شما کمک می‌کند تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنید

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران


بیشتر بخوانید: کتاب درباره انرژی مثبت


ماورای طبیعی شدنجو دیسپنزا

مردم عادی چقدر کارهای غیرمعمول انجام میدهند؟ چگونه فراتر از زندگی طبیعی قدم برداریم؟ این کتاب مملو از داستان‌های الهام‌بخش است؛ به همین خاطر می‌تواند یک انتخاب عالی باشد تا رفاه را وارد زندگی خود کنید. حتی برخی از روانشناسان توصیه می‌کنند که این کتاب را حتما مطالعه کنید؛ زیرا به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید «ماوراء طبیعی» شویدشما باید از یکسری ابزارها و روش‌های مختلف (از فیزیک پیشرفته گرفته تا مدیتیشن و پیادهروی) استفاده کنید تا پتانسیل بی‌نهایت‌تان آشکار شود.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

عامل جذباثر جو ویتالی

در این کتاب پنج گام آسان برای خلق ثروت (یا هر چیز دیگری) به شما یاد داده می‌شودتست هوش «عامل جذب»، تمرین‌هایی برای عملی کردن دروس، داستان‌های قدرتمند موفقیت و غیره جزوی از کتاب است. اگر به دنبال یکی از بهترین کتاب‌های قانون جذب هستید، می‌توانید از این برنامه پنج مرحله‌ای مؤثر برای جذب ثروت، شادی و فراوانی استفاده کنید.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

جادوی تجلی – ریو شینوهارا

این کتاب پانزده تکنیک پیشرفته برای جذب بهترین زندگی ممکن (‌حتی اگر الان فکر میکنید غیرممکن است) را به شما یاد می‌دهد. «شاید شما بدون اینکه باخبر باشید، قبلا از این تکنیک‌ها استفاده کرده‌اید یا در مورد آنها شنیده‌اید. جادوی تجلی بهمعنای استفاده از قدرت افکار، احساسات یا باورهای خود برای تبدیل هر چیزی به واقعیت فیزیکی است

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

نیروی اراده – وین دبلیو دایر

در این کتاب قرار است یاد بگیرید جهان خود را به روش خودتان بسازید. دکتر وین دبلیو دایر درباره نیروی اراده تحقیقاتی انجام داده است. او معتقد است که اراده اجازه میدهد تا عمل خلقت انجام شود. در واقع این اولین کتابی است که اراده را به ‌عنوان میدانی از انرژی می‌بیند که می‌توانید برای ساخت زندگی خود به آن متصلشوید.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

کارماسادگورو

همه ما درباره نیروی کارما شنیده‌ایم؛ اما ممکن است ندانید که درک عمیق‌تر کارما می‌تواند به شما کمک کند تا با قانون جذب کار کنید. گورو یکی از معروفترین رهبران معنوی است. او در کتابش اصول کارما توضیح می‌دهد؛ بنابراین شما می‌توانید به جای مخالفت با کارما خود، کنترل زندگی خود را در دست بگیرید و رها شوید.

قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

اصول هرمتیک – هفت قانون هرمس برای تسلط بر انرژی درونی و بیرونی

هرمتیک شاخهای از فلسفه معنوی است که قدمت آن به قرن اول پس از میلاد برمی‌گردد و توسط نویسنده مشهور هرمس تریسمجیستوس بیان شده استاو در یونان با نام هرمس و در مصر به عنوان تحوت شناخته میشد. این هفت اصل قوانین طبیعی را شرح میدهند که وقتی فهمیده شوند، به شما امکان میدهند زندگی مورد نظر خود را جذب کنیدنویسنده کتاب ناشناس ماندن را انتخاب کرد؛ برای همین محتوای این کتاب تنها باقی خواهد ماند.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

باور کردنی نیست؛ اما بیش از 80 میلیون نسخه از بیندیشید و ثروتمند شوید فروخته شده است. شما با خواندن آن می‌توانند از قانون جذب برای موفقیت و شکوفایی استفاده کنید. در این کتاب داستان‌ زندگی اندرو کارنگی، توماس ادیسون، هنری فورد و دیگر میلیونرها ارائه می‌شود تا با رمز موفقیت‌ آنها آشنا شوید. در واقع این کتاب رازهایی را به شما میآموزد که میتواند برای شما ثروت به ارمغان آوردالبته نه تنها به شما می‌گوید چه کاری انجام دهید؛ بلکه نحوه انجام آن را هم توضیح می‌دهدهنگامی که تکنیکهای ساده و مهم را یاد بگیرید و به کار ببرید، به راز موفقیت واقعی و پایدار پی خواهید برد

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران

اسرار ذهن ثروتمند تی هارو اکر

تی هارو اکر در کتاب رازهای ذهن میلیونر می‌گوید: «اگر پنج دقیقه به من فرصت دهید، می‌توانم آینده مالی شما را تا آخر عمر پیش‌بینی کنم!» او این کار را با تشخیص «پول و طرح موفقیت» شما انجام میدهد. در واقع همه ما یک طرح پولی شخصی داریم که در ضمیر ناخودآگاهمان شکل گرفته است. این طرح بیش از هر چیز دیگری می‌تواند زندگی مالی ما را تعیین میکند.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

خرید کتاب از کتاب ایران


بیشتر بخوانید: با مشهورترین کتاب‌ های هوش مالی آشنا شوید


راز همدم: عشق زندگی خود را با قانون جذب آشکار کنید آریل فورد

راز همدم توضیح میدهد که چگونه از قانون جذب برای یافتن همسر خود استفاده کنیدآریل فورد یک نویسنده معنوی و فعال است. او در کتابش با اطمینان بیان می‌کند که نه تنها شریک زندگی و همسرتان وجود خارجی دارد؛ بلکه مشتاقانه انتظار می‌کند تا شما را پیدا کند. بنابراین اگر به دنبال استفاده از قانون جذب برای پیدا کردن عشق هستید، این کتاب یک انتخاب عالی است.

بهترین کتاب‌های قانون جذب

سخن آخر درباره بهترین کتابهای قانون جذب

شاید در ابتدا غیرمنطقی به نظر برسد؛ اما علم ثابت کرده است که همه چیز از انرژی ساخته شده است: اشیا، حیوانات، افکار و انسان‌ها. همانطور که قانون جاذبه وجود دارد، قوانینی هم وجود دارد که تعیین می‌کند این انرژی چگونه جریان یابد و به کجا برود. هرچه بیشتر درمورد این قوانین بدانید، هدایت انرژی مورد نیاز در جهت درست آسانتر خواهد بود.

یکی از اصول کار با قانون جذب درک این نکته است که افکار هم برای اینکه واقعی شوند، نیاز به عملی شدن دارنداین یعنی اینکه شما نمیتوانید فقط آرزو کنید و کاری انجام ندهید؛ بلکه باید گامهای عملی برای رسیدن به هدف خود را برداریداین بدان معناست که از طریق انتخابها و رفتار خود، با آن هدف زندگی کنید.

امیدوارم از این لیست بهترین کتابهای قانون جذب لذت برده باشیدما معتقدیم که میتوانید افکار خود را تغییر دهید، روی اهداف خود کار کنید و سپس منتظر داشته باشید که اتفاقات بزرگی رخ دهد. این ترکیب مانند جادو عمل میکندشما چی فکر می‌کنید؟

به مقاله امتیاز دهید : [ratings]

آیا تمایل دارید این مقاله را دریافت کنید؟

مطالبی که برایتان مفید است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *