H_B_I-mianlogo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر دنبال مطلبی هستید که آن را پیدا نمیکنید، آن را در فرم زیر جستجو کنید:

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه

مدت زمان مطالعه:

مشخصات:

مشخصات:

Icons8 RSL Colored Part 9

دانلود فایل :

Dusk Part 1

تاریخ:

Icons8 RSL Colored Part 10

مدت زمان مطالعه:

Icons8 RSL Colored Part 11

فهرست مطالب

کتاب درباره انرژی مثبت ؛ یک زندگی شاد با مطالعه

فهرست مطالب

این‌ روزها کتاب‌ درباره انرژی مثبت بسیار محبوب است و جزو کتاب‌هایی که باید خواند هستند. این کتاب‌ها انگیزه‌ دهنده و الهام‌بخش هستند؛ بنابراین می‌توانند ذهنیت انسان‌ها را از منفی به مثبت تغییر دهند.

اکثر افرادی که می خواهند زندگی خود را بهبود بخشند، پیشرفت کنند و به اهداف خود برسند، جذب چنین کتاب‌هایی می‌شوند. حالا که شما هم دارید این مقاله را می‌خوانید، پس به احتمال زیاد یکی از همین افراد هستید!

برای داشتن انرژی مثبت، باید افکار منفی را کنترل کنید. شاید عجیب به نظر برسد؛ اما منفی بودن و فکر کردن به افکار منفی آسان‌تر است و به تلاش کمتری نیاز دارد. مردم معمولا با ذهنیت مثبت به دنیا نمی‌آیند.

منفی‌گرایی در محیط اطراف بسیار وجود دارد و به نظر می‌رسد رسانه‌ها بر اخبار منفی تاکید دارند؛ زیرا این اخبار جذاب‌تر هستند. بسیاری با مشکلات و موانع روبرو می‌شوند و تمایل دارند روی آنها تمرکز کنند و در نتیجه تأثیر آنها را به حداکثر برسانند.

وقت آن است تا با افسردگی مقابله کنید، افکار منفی را خنثی کنید و نگرش مثبتی نسبت به زندگی، مردم و اهداف خود داشته باشید. خبر خوب این است که دریافت انرژی مثبت را می‌توانید یاد بگیرید. خواندن کتاب درباره انرژی مثبت، بهترین پیشنهاد برای یادگیری این تکنیک‌ها است.

خواندن کتاب درباره انرژی مثبت چه سودی دارد؟

برای مثبت بودن لازم است تغییر عادت دهید، نگرش‌های منفی را فراموش کنید و عادت‌های جدید، مثبت و سازنده بسازید. شما باید یاد بگیرید که طرز فکر خود را تغییر دهید. این کار البته به تلاش درونی شما نیاز دارد.

شما باید یاد بگیرید که چگونه مثبت فکر کنید و تکنیک‌های خاصی وجود دارد که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. لازم است درمورد اهمیت این طرز تفکر بیاموزید و در مورد افرادی که این نگرش را ایجاد کرده‌اند و نحوه انجام آن یاد بگیرید.

از زمانی که «نورمن وینسنت پیل» برای اولین بار کتاب معروف خود یعنی «قدرت تفکر مثبت» را منتشر کرد، تفکر و انرژی مثبت به موضوعی بسیار محبوب تبدیل شده است. در طول سال‌ها و پس از کتاب نورمن وینسنت پیل، تعداد بیشماری کتاب‌ درباره انرژی مثبت منتشر شده است.

در این مقاله چند مورد از بهترین کتاب‌هایی که زندگی را تغییر می‌دهند را بررسی خواهیم کرد تا راهی عالی برای شروع یک زندگی شاد باشد. برای بهره‌مندی بیشتر از این کتاب‌های حال خوب کن، باید چندین بار آن‌ها را بخوانید، معنای آن‌ها را درک کنید و سعی کنید آنچه آموزش می‌دهند را دنبال کنید.

قدرت مثبت اندیشینورمن وینسنت پیل

این کتاب کلاسیک خودیاری درمورد تفکر و انرژی مثبت است که ابتدا در سال 1952 منتشر شد. در این کتاب، نورمن وینسنت پیلدستورالعمل‌های عملی را ارائه می‌کند و چگونگی دستیابی به نگرش خوش‌بینانه را از طریق افکار آگاهانه مثبت، با استفاده از جملات تاکیدی یا تجسم شرح می‌دهد.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران


انسان در جستجوی معناویکتور فرانکل

کتاب انسان در جستجوی معنا به مبارزه هولناک ویکتور فرانکل می‌پردازد که از اردوگاه کار اجباری هولوکاست جان سالم به در برد. تنها چیزی که او را سرپا نگه داشت این بود که همه چیز (حتی بدترین رنج های انسانی) باید معنا داشته باشد. فرقی نمی‌کند که با چه مشکلی در زندگی خود دست و پنجه نرم می‌‌کنید؛ زیرا تضمین می‌کنم که سخنان مثبت ویکتور به شما شهامت می‌دهد تا ادامه دهید و خوشبختی را پیدا کنید.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران


همچنین بخوانید: معرفی و خلاصه کتاب انسان در جستجوی معنا


 

جادوی باورکلود مایرون بریستول

جادوی باور هم یک کتاب‌ درباره انرژی مثبت است. نویسنده در کتاب خود درمورد نحوه استفاده از قدرت ذهنی صحبت می‌کند که می‌تواند شما را به سمت چیزهایی که می‌خواهید هدایت کند.

کلود مایرون بریستول یک تاجر قدرتمند بود که این روش‌ها را برای خود و صدها فرد موفق دیگر کارآمد می‌دید. او در کتاب خود نحوه استفاده از قانون تلقین، قدرت تخیل برای یافتن راه‌هایی برای غلبه بر موانع، تبدیل افکار منفی به مثبت دستاوردها و همچنین موارد مفید دیگری را آموزش می‌دهد.


کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

سه شنبه‌ها با موریمیچ آلبوم

بزرگترین درس زندگی چیست؟ موری یک پروفسور بازنشسته و مبتلا به یک بیماری کشنده است. او ترجیح می‌دهد از وضعیت بحرانی خود استفاده کند و به دیگران درس‌هایی که می‌آموزد را منتقل کند؛ نه اینکه صرفا تسلیم شود و بمیرد. دنبال کردن چند ماه آخر زندگی موری به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چه چیزی واقعا در زندگی مهم است.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

تو همانی که می‌اندیشی – جیمز آلن

کتاب تو همانی که می‌اندیشی درواقع می‌گوید ما هر چیزی که به آن فکر می‌کنیم را جذب می‌کنیم. شرایط بیرونی زندگی هر فرد، همیشه به طور مستقیم با وضعیت درونی او مرتبط است. افراد آنچه را که می‌خواهند جذب نمی‌کنند؛ بلکه آنچه را که هستند جذب می‌کنند. این کتاب ممکن است کوتاه باشد؛ اما مملو از جملاتی است که شما را وادار می‌کند متوقف شوید و فکر کنید.

ما واقعا همان چیزی می‌شویم که فکر می‌کنیم هستیم. افکار منفی بیش از آنچه فکرش را کنید بر شما تأثیر می‌گذارد. مثبت اندیشی = زندگی شاد. اگر منفی فکر کنید، زندگی پر از شرایط منفی ایجاد خواهید کرد؛ اما اگر عمدتا افکار مثبت داشته باشید، شرایط مثبت را جذب خواهید کرد.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران


همچنین بخوانید: معرفی و خلاصه کتاب تو همانی که می اندیشی


 

آخرین سخنرانیرندی پش

مانند سه شنبه‌ها با موری، رندی یک استاد دانشگاه است که متوجه می‌شود به خاطر سرطان، تنها چند ماه دیگر زنده است. از او‌ درخواست شد که آخرین سخنرانی خود را داشته باشد. صحبت‌های او درباره تحقق بخشیدن به رویاهای کودکی، غلبه بر مشکلات، کمک به دیگران برای رسیدن به آرزوهایشان، مثبت اندیشی، شکرگزاری، شادی، صداقت، شرافت و لذت بردن از لحظه لحظه زندگی بود. او با صحبت درمورد دروس زندگی توانست یادگاری باارزشی برای فرزندان و جامعه باقی بگذارد.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

قدرت ذهن ناخودآگاهژوزف مورفی

جوزف مورفی در کتاب خود به نام «قدرت ضمیر ناخودآگاه شما» تکنیک‌های تمرکز بر ذهن را توضیح می‌دهد. این تکنیک‌ها موانع ذهنی که مانع از دستیابی ما به موفقیت می‌شوند را برطرف می‌کند.

دکتر مورفی مثال‌هایی از زندگی واقعی می‌آورد که نشان می‌دهد چگونه می‌توان قدرت ذهنی را برای ایجاد اعتماد به نفس، بهبود روابط، دستیابی به موفقیت، به دست آوردن ثروت و غلبه بر عادات بد آزاد کرد.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

تو کله خر هستیجین سینسرو

چگونه دست از شک داشتن به قدرت خود دست بردارید و یک زندگی عالی را شروع کنید؟ جین سینسرو از شما می‌خواهد که بدانید خیلی خفن‌تر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید! این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌ها، نقل قول‌های الهام‌بخش و تمرین‌های فکری است. بنابراین اگر به دنبال یک کتاب درباره انرژی مثبت (و گاهی لذت بردن از فحش‌ها و جوک‌ها) هستید، می‌توانید این کتاب را انتخاب کنید.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

مسافراندی اندروز

کتاب مسافر داستانی تخیلی درباره مردی است که غرق در مشکلات زندگی می‌‌شود. او بعد از تلاش‌های بسیار، اکنون در سن چهل و شش سالگی بیکار، بی پول و بی هدف است. به علت مشکلات مالی شرکت ورشکسته و اخراج شده است. دخترش بیمار است و هزینه درمانش را ندارد.

او در حالیکه سرگردان و بی هدف است، ناگهان به زمانی دیگر پرتاپ می شود و با سی و سومین رئیس جمهور آمریکا «هری ترومن» برخورد می‌کند. هری ترومن به او هفت اصول موفقیت از جمله مسئولیت پذیری، شاد بودن، مصمم بودن، بخشنده و سپاسگزار بودن را می آموزد. این کتاب درباره انرژی مثبت و کسب موفقیت بیشتر در زندگی است.

کتاب درباره انرژی مثبت

واسه جزئیات عرق نریزریچارد کارلسون

چیزهای کوچکی که هر روز نگرانشان هستیم، ممکن است چیز مهمی به نظر نرسند؛ اما به آرامی ما را فرسوده می‌کنند و ما را از بهکارگیری تمام پتانسیل‌هایمان باز می‌دارند. یاد بگیرید چگونه از شر این نگرانی‌ها و افکار منفی خلاص شوید و زندگی شادتری داشتهباشید.

کتاب درباره انرژی مثبت

یک سال مثبت اندیشی: الهام، حکمت و شجاعتسیندی اشپیگل

چگونه افکار خود را تغییر می‌دهید؟ در یکی از روزهای سال! خوشبختانه شما می‌توانید این کتاب را در هر روزی از سال شروع کنید. اگر به دنبال ایجاد یک تغییر فوری در طرزفکر خود هستید؛ اما می‌خواهید آن را به شیوه‌ صحیح انجام دهید، این کتاب برای شما مناسب است. این کتاب یک راهنمای عملی و گام به گام است که با استفاده از جملات تاکیدی، تمرین‌ها و مراقبه‌های روزانه موجب تغییر طرز فکر شما می‌شود.

کتاب درباره انرژی مثبت

چگونه بر نگرانی و اضطراب پیروز شومدیل کارنگی

دیل کارنگی در کتاب خود نحوه حل موقعیت‌های نگران کننده و پیامدهای منفی را آموزش می دهد. او می‌گوید که چگونه کلمات می‌توانندزندگی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهند و چگونه ذهن را آزاد کنید.

او همچنین درمورد منحصر به فرد بودن شما، پذیرش و دوست داشتن خود (همانطور که هستید) نوشته است. این کتاب می‌تواند به شما کمک کند نگرانی‌ها و استرس‌ها را از بین ببرید و بفهمید که چرا برای ذهن و بدن شما مضر هستند.

کتاب درباره انرژی مثبت

بیندیشید و ثروتمند شویدناپلئون هیل

این کتاب درباره انرژی مثبت‌ و موفقیت است و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان است. بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شد. کتاب درمورد کسب درآمد بیشتر است؛ اما نویسنده می‌گوید که فلسفه او می‌تواند به افراد کمک کند تا در هر زمینه کاری موفق شوند و به هر چیزی که می‌توانند تصور کنند تبدیل شوند.

این کتاب به بسیاری از افراد برای رسیدن به موفقیت در زندگی کمک کرده است. ناپلئون هیل تاکید می‌کند که اگر کسی بتواند افکار منفی را سرکوب کند و روی اهداف بلندمدت تمرکز کند، می‌تواند به اوج برسد. او در کتاب خود در مورد ایمان، تخیل، قدرت ذهن استاد و‌موضوعات دیگر صحبت می‌کند.

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

 

موتور کوچولویی که تونست – واتی پایپر

این کتاب درباره انرژی مثبت می‌باشد و سال‌هاست که ذهن کودکان را شکل داده است. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد که وقتی مثبت فکر می‌کنید و به خود ایمان دارید، می‌توانید کارهای خارق‌العاده انجام دهید.

کتاب درباره انرژی مثبت

درخت بخشندهشل سیلورستاین

این کتاب کودکان درس ارزشمندی درمورد عشق بی قید و شرط و معنای واقعی شاد بودن می‌آموزد. خوشبختی در بخشش یافت می‌شود. دوست داشتن به چه معناست؟ چه چیزی را برای کسی که دوستش دارید قربانی می‌کنید؟

کتاب درباره انرژی مثبت

خرید کتاب از کتاب ایران

به مقاله امتیاز دهید : [ratings]

آیا تمایل دارید این مقاله را دریافت کنید؟

مطالبی که برایتان مفید است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *